کارگاه مهندسی فروش

امروزه تفکر فروش در ایران از حالت سنتی خارج‌شده و دارای روند رو به رشد زیادی است. با وجود اینترنت و افزایش روز افزون دانش مشتریان و دسترسی به اطلاعات ، مشتریان با هوشمندی خاصی نسبت به انتخاب و استفاده از محصولات و یا خدمات موسسات و یا شرکت های مختلف اقدام می نمایند در چنین شرایطی سازمانها می بایست خود را برای مواجهه با چنین مشتریانی آماده کند .

مهندسی فروش با نگاهی متفاوت و تغییر از سبک فروش کلاسیک گذشته ، به خوبی چالشهای فروش را پشت سر گذاشته و موفقیت فرایند فروش را بهبود می بخشد . مهندس فروش به خریدار بالقوه یک محصول کمک می‌کند که به خوبی مشخصات فنی محصول را درک کرده و بتواند با مقایسه و ارزیابی سایر محصولات بهترین تصمیم را اتخاذ نماید، به علاوه بتواند به رفع مشکلات پیاده‌سازی و استفاده از محصول کمک نموده و اطمینان یابد که محصول به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است و راهکار ارائه شده بی نقص و مطلوب خریدار بوده است .

در کارگاه مهندسی فروس مبانی و مفاهیم زیر برای مخاطبین تشریح و توضیح داده میشود: مدلسازی در مهندسی فروش، روند ، فرایند ، فرمولِ فروش و پیش بینی آن ، صلاحیت فنی ، دانش محصول ، دانش بازار ، دانش مشتری به همراه تعریف پروژه ، روانشناسی فروش ، مخاطب شناسی، موقعیت شناسی ، مهارتهای ارتباطی ، مهارت گوش دادن، برانگیختن کنجکاوی ، کسب اعتماد ، همانندسازی رفتاری (کلامی و غیرکلامی) ، مهارت ارائه و معرفی محصول ،مهارت نمایش محصول ، مهارت ارائه با پاورپوینت و وایت بورد، ارائه به گروه ، ارائه به فرد ، مهارتهای اقناعی ، مهارت فروش با سؤال، مهارت چانه زنی و مذاکره ، فروش سازمانی ، مراحل فرایند فروش سازمانی و نکات مربوط به آن (مشتری یابی، اخذ قرار ملاقات، یافتن متحدان فروش، تأثیر عامل فرهنگ سازمانی و تشریفات سازمانی .

مسئولیت های اجتماعی

اطلاعات تماس

  • آدرس : تهران - اندیشه 1 - ارغوان دهم - پلاک 45
  • تلفن : 02187761327
  • تلفن همراه : 09902505144
  • ایمیل : Info@7salescoaching.com

مشتریان ما