مجموعه دانشگاههای مارکتینگ لندن شامل سه مجموعه دانشگاه به نامهای University Of Bedfordshire و University Of Northampton و همچنین Angelia Ruskin University می باشد .

دانشگاههای نام برده در مقایسه با دانشگاههای معتبر انگلستان در بین 50 دانشگاه معتبر انگلستان می باشند . از سال 2006 این دانشگاهها اقدام به ارایه دوره های آکادمیک دانشگاهی به صورت آنلاین نموده و تا کنون بیش از 15.000 دانشجو از نقاط مختلف دنیا در این مجموعه مشغول به تحصیل و یا فارغ اتحصیل شده اند . رشته های متعدد در زیر مجموعه مدیریت و مدیریت بازرگانی مانند MBA و EMBA با گرایشهای مختلف از رشته های آموزشی این مجموعه می باشد .

از سال 2016 شرکت رهپویان 7 با داشتن استانداردهای لازم ،همکاری خود را با این مجموعه به عنوان نماینده در ایران آغاز نموده است .

راهنمایی در انتخاب رشته ،تکمیل مراحل ثبت نام و معرفی به دانشگاه و همچنین پیگیری در دریافت مدارک فارغ التحصیلی و همچنین اطلاع رسانیهای مربوطه از جمله خدمات شرکت رهپویان 7 به متقاضیان عزیز می باشد ضمن اینکه در این رابطه هیچگونه مبلغی از دانشجویان دریافت نگردیده و کلیه وجوه پرداختی مستقیم به شماره حساب معرفی شده دانشگاه واریز خواهد شد . متقاضیان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط ثبت نام همچنین دریافت بروشور دانشگاه با واحد آموزش در تماس باشند .

مسئولیت های اجتماعی

اطلاعات تماس

  • آدرس : تهران - بزرگراه رسالت نرسیده به مترو سرسبز پلاک 688 طبقه چهارم واحد 10
  • تلفن : 02171053339
  • تلفن همراه : 09902505144
  • ایمیل : [email protected]

مشتریان ما