کارگاه مهندسی فروش

امروزه تفکر فروش در ایران از حالت سنتی خارج‌شده و دارای روند رو به رشد زیادی است. با وجود اینترنت و افزایش روز افزون دانش مشتریان و دسترسی به اطلاعات ، مشتریان با هوشمندی خاصی نسبت به انتخاب و استفاده از محصولات و یا خدمات موسسات و یا شرکت های مختلف اقدام می نمایند در چنین شرایطی سازمانها می بایست خود را برای مواجهه با چنین مشتریانی آماده کند .

مهندسی فروش با نگاهی متفاوت و تغییر از سبک فروش کلاسیک گذشته ، به خوبی چالشهای فروش را پشت سر گذاشته و موفقیت فرایند فروش را بهبود می بخشد . مهندس فروش به خریدار بالقوه یک محصول کمک می‌کند که به خوبی مشخصات فنی محصول را درک کرده و بتواند با مقایسه و ارزیابی سایر محصولات بهترین تصمیم را اتخاذ نماید، به علاوه بتواند به رفع مشکلات پیاده‌سازی و استفاده از محصول کمک نموده و اطمینان یابد که محصول به خوبی مورد استفاده قرار گرفته است و راهکار ارائه شده بی نقص و مطلوب خریدار بوده است .

در کارگاه مهندسی فروس مبانی و مفاهیم زیر برای مخاطبین تشریح و توضیح داده میشود: مدلسازی در مهندسی فروش، روند ، فرایند ، فرمولِ فروش و پیش بینی آن ، صلاحیت فنی ، دانش محصول ، دانش بازار ، دانش مشتری به همراه تعریف پروژه ، روانشناسی فروش ، مخاطب شناسی، موقعیت شناسی ، مهارتهای ارتباطی ، مهارت گوش دادن، برانگیختن کنجکاوی ، کسب اعتماد ، همانندسازی رفتاری (کلامی و غیرکلامی) ، مهارت ارائه و معرفی محصول ،مهارت نمایش محصول ، مهارت ارائه با پاورپوینت و وایت بورد، ارائه به گروه ، ارائه به فرد ، مهارتهای اقناعی ، مهارت فروش با سؤال، مهارت چانه زنی و مذاکره ، فروش سازمانی ، مراحل فرایند فروش سازمانی و نکات مربوط به آن (مشتری یابی، اخذ قرار ملاقات، یافتن متحدان فروش، تأثیر عامل فرهنگ سازمانی و تشریفات سازمانی .

این دوره شامل دو بخش است که هر یک دارای فایل های آموزشی و آزمون مربوط به خود هستند. برای شرکت در این دوره، ابتدا از طریق دکمه زیر هزینه دوره به مبلغ ؟؟؟ را پرداخت نمایید. پس از پرداخت، فایل های بخش اول به ایمیل شما ارسال میشود، بعد از مطالعه فایل ها، با مراجعه به پروفایل خود - بخش دوره ها، دوره مهندشی فروش- میتوانید آزمون بخش اول را گذرانده و در صورت کسب حدنصاب نمره، فایل های آموزشی بخش دوم را از طریق ایمیل خود دریافت نمایید. پس از مطالعه فایل ها و قبولی در آزمون مرحله دوم، مشخصات پروژه ای که باید ارسال نمایید نمایش داده میشود، پروژه ارسالی شما توسط کارشناسان بررسی و در صورت تأیید، مدرک دوره به شما اعطا خواهد گردید.

مسئولیت های اجتماعی

اطلاعات تماس

  • تلفن : 02171053339
  • تلفن همراه : 09902505144
  • ایمیل : [email protected]

مشتریان ما